Подарункові сертифікати

        

             Щорічно середньостатистичний мешканець планети Земля отримує десятки ідіотських подарунків з найрізноманітніших випадках. Щорічно середньостатистичний мешканець планети Земля-Чоловік, закотивши очі, відправляє в черево білизняної шафи чергові шкарпетки, труси, тіснить у ванній колекцію пен для гоління черговим флакончиком і купує жителю планети Земля-Жінці чергову м'яку іграшку, туалетну воду і сто одну (о жах) червону (!!) ТРОЯНДУ.

            Ось і отримуючи на останній ДН пухкий довгастий конверт, я особливо не спокушалася.

            Але в конверті несподівано виявилися не купюри в листівці, а 10 хвилин справжньої мрії — сертифікат на політ на мотодельтаплані. Адже, зізнайтеся, всі мріють випробувати хоча б раз життя невідоме нам, приземленим істотам, відчуття польоту.
Дарувальник знав, що при всій моїй схильності до мрій, я страшенно боюся висоти.

           Так що, на той момент, політ на мотодельтаплані був моїм єдиним шансом відірватися від цієї самої планети Земля хоча б на 10 хвилин.

 

Пропонуємо:

Сертифікат на політ на мотодельтаплані

Польоти на мотодельтаплані виконуються в Сумській області.

 

Сертифікат на парашутний стрибок у тандемі з інструктором

Це самий безпечний стрибок з парашутом. Парашутист в літаку пристібається до досвідченого інструктора, та вони виконують стрибок разом.

 

Сертифікат на самостійний парашутний стрибок Static Line

Цей стрибок потребує уваги та зібраності, так як при цьому стрибку інструктора поряд не буде. Але, на наш погляд, тільки так ви зможете перевірити себе.

Парашутні стрибки виконуються на аеродромі "Майське" Дніпропетровська область.