Парашутні стрибки на аеродромі "Майське"

Авіаційний спортивно-технічний клуб «Дельта» пропонує такі види стрибків:

Ознайомчі стрибки Static-Line зі спортивним парашутом із літака Ан-2 для парашутистів-першоразників.

Здійснити свою найзаповітнішу мрію - зробити перший крок у небо, може абсолютно кожен, зробивши самостійний стрибок із висоти 1000 метрів зі спортивним парашутом.

До стрибка допускаються особи, які досягли 18 років (неповнолітні - за наявності письмового дозволу батьків встановленого зразка) та не мають медичних протипоказань.

Перед стрибком Ви обов'язково пройдете необхідне теоретичне навчання, тренінг та інструктаж на землі. За бажанням, попереднє навчання можна пройти завчасно, в м. Суми в навчальному класі. Графік занять узгоджується індивідуально.

Усім, хто стрибнув із парашутом, будуть видані "СЕРТИФІКАТИ ПАРАШУТИСТА" встановленого зразка.

 

Протипоказання за станом здоров'я:

  • - певні наслідки після перенесення гострих захворювань і операцій;
  • - захворювання легень усіх стадій і хронічне захворювання легень;
  • - захворювання серця;
  • - хірургічні захворювання;
  • - гострі та хронічні захворювання середнього та внутрішнього вуха;
  • - гострі та хронічні захворювання придаткових пазух носа;
  • - підвищена чутливість до вестибулярних подразнень.

Маса парашутиста в одязі без парашута: 45-110 кг, причому верхня межа - для людей з відмінною фізичною підготовкою.

Вимоги до одягу: спортивні штани, кросівки (комбінезон, шолом і захисні окуляри будуть видані на аеродромі).

 

Записатись на парашутний стрибок можна на нашому сайті.

Увага! Парашутні стрибки виконуються на аеродромі "Майське" у Дніпропетровській області

 

 

Підготовка спортсменів-парашутистів

Для того, щоб виконувати стрибки з сучасними спортивними парашутними системами, парашутист повинен впевнено володіти своїм тілом у вільному падінні - вміти швидко приймати стабільне положення тіла в повітряному потоці, необхідне для правильного розкриття парашута, відновлюватися з безладного падіння, виконувати в падінні різні елементи акробатики. Крім того, необхідно досконало володіти технікою управління куполом парашута для безпечного приземлення точно в намічену ціль. Потрібно мати уявлення про порядок експлуатації та обслуговування сучасної парашутної техніки та спорядження.

Існують різні системи навчання парашутистів.

АСТК «Дельта» практикує схему, адаптовану до сучасних умов.

Стрибки виконуються зі студентськими парашутними системами типу «крило». Учень вдосконалює окремі елементи вільного падіння та техніку управління парашутною системою. Після закінчення програми та здачі практичних заліків парашутист має допуск до виконання стрибків із парашутними системами типу «крило» та може почати вдосконалення в різних дисциплінах парашутного спорту: групової акробатики, фріфлаю та інших.

Проходження програми навчання займає в середньому від 2 тижнів до року (перш за все, в залежності від цілеспрямованості та працьовитості самого парашутиста). Кількість виконуваних за програмою стрибків також індивідуальна: у середньому від 20 до 40.

Безсумнівною перевагою програми є те, що парашутист планомірно та послідовно занурюється в парашутний світ. За час навчання він здобуває не тільки знання, уміння та навички, але й здатність до самоосвіти та самовдосконалення в парашутній діяльності.

 

Вимоги до кандидатів на навчання:

- рівень фізичної підготовки не нижче середнього (для чоловіків - здатність підтягнутися на перекладині не менше 5 разів, для дівчат - здатність виконати не менше 15 віджимань від підлоги);

- медичний допуск (висновок лікаря клубу про допуск особи до стрибків з парашутом).