Проект "Твій час настав!"

        У цьому році наш клуб планує розпочати парашутні стрибки в Сумах. Для обслуговування та виконання парашутних стрибків нам потрібні фахівці в цій галузі, у тому числі й укладальники парашутних систем.

Тому наш клуб організовує проект "Твій час настав!", в якому можуть узяти участь енергійні юнаки та дівчата віком 20-35 років, які мріють познайомитися з небом і зв'язати своє життя з парашутним спортом.

Охочих безкоштовно придбати навички з укладки парашутів ми запрошуємо на заняття в наш клуб.

Заняття вже розпочалися. Чекаємо на Вас кожного вівторка та четверга з 18:00 за адресою вул. Холодногірська 35. Це приміщення Клубу юних техніків "Фрунзенець". Вхід - знизу по сходинках, із лівого боку приміщення.

Після проходження курсу та складання заліку, Ви зможете самостійно укладати парашути для парашутистів нашого клубу. Далі, після того як Ви оволодієте впевненими навичками з укладання парашута, Ви отримаєте чудову можливість безкоштовно виконати самостійний стрибок із парашутом на Вашій укладці. Кожна бойова укладка парашута буде оплачуватися згідно з тарифами, затвердженими наказом нашого клубу.

Усім охочим стати учасниками проекту "Твій час настав" і здобути нову професію - прохання заповнити анкету нижче та натиснути кнопку "Надіслати".

Найближчим часом ми надішлемо на Ваш e-mail запрошення на співбесіду, тому не забувайте перевіряти свою пошту!

P.S. Хотілося б відразу застерегти любителів халяви та безкоштовних проектів! Фахівці нашого клубу готові безкоштовно навчати саме тих, хто дійсно мріє про небо і готовий використовувати ці навички в нашому клубі та присвятити цьому заняттю багато вільного часу.