Проект "Твій час настав!"

        В наступному році наш клуб планує почати парашутні стрибки в Сумах. Для обслуговування та виконання парашутних стрибків нам потрібні фахівці в цій галузі, в тому числі і укладальники парашутних систем.

Тому, в цьому році, наш клуб організовує проет "Твій час настав!", в якому можуть взяти участь енергійні та захоплені юнаки та дівчата віком 20-35 років, які мріють познайомитись з небом та зв'язати своє життя з парашутним спортом.

Бажаючих безкоштовно придбати навички по укладці парашутів ми запрошуємо на заняття в наш клуб.

Заняття будуть проводитись два рази на тиждень по 2 години. Графік занять буде узгоджений в процесі формування навчальних груп.

Після проходження курсу та здачі заліку, ви зможете самостійно укладати парашути для парашутистів нашого клубу. Далі, після того як ви оволодієте впевненими навичками по укладанню парашута, для вас буде передбачений один безкоштовний самостійний стрибок з парашутом на вашій укладці. Кожна бойова укладка парашута буде оплачуватися згідно тарифів, затверджених наказом по нашому клубу.

Бажаючі стати учасниками проекту "Твій час настав", та придбати нову професію - прохання заповнити анкету нижче та натиснути кнопку надіслати.

Найближчим часом, ми надішлемо вам на ваш e-mail запрошення на співбесіду. Не забувайте заглядати в вашу поштову скриньку!

P.S. Хотілося б відразу застерегти любителів халяви та безкоштовних проектів! Фахівці нашого клубу готові безкоштовно навчити саме тих, хто дійсно мріє про небо і готовий використовувати ці навички в нашому клубі та присвятити цьому заняттю більшу частину свого вільного часу.